Ballina Showbiz Aktorja juaj e fëmijërisë i jep fund beqarisë

Aktorja juaj e fëmijërisë i jep fund beqarisë

Amanda Bynes, aktorja amerikane e njohur për filmat “She’s the man”, “What a girl wants”, i ka dhënë fund beqarisë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vet ajo me një postim në ‘Instagram’.

Aktorja ka publikuar një foto ku tregon unazën me diamant të fejesës. Pranë dorës së saj shihet dora e të fejuarit, krah të cilës ka shkruar: “E fejuar më dashurinë e jetës time”.

Ndërsa detajet mbeten të pakta në lidhje me mashkullin misterioz që i ka vjedhur zemrën Bynes.

Image result for Amanda Bynes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...