Ballina Magazina Afronës nuk i pëlqen ta festojë 14 shkurtin, por Blero ia doli...

Afronës nuk i pëlqen ta festojë 14 shkurtin, por Blero ia doli ta bënte atë të lumtur!

Afrona Dika ka ttreguar në llogarinë e saj nëInstagram se nuk ii pëlqen aspak tta festtojë dittën e Shën Valentinit,mirëpo Blero e kabërë partneren e tij “ta dashurojë” këtë ditë.

Ai ii ka dërguar një dhurattë të ëmbël Affronës, e ciila nuk ka ngurruar tta ndajë me ndjekësiiit e saj në Instagram.

Ajo ka publiikuar buqetttën e bukur me lule dhe arushiin e bardhë që ka marrë, ndërsa krahas posttiimit ffalenderon partnerin ii cilii iadel ta bëjë ttë lumttur çdo diitë.

“Unë i dashuroj lulet dhe bashkëshorti im e di. Për mua, dita e Shën Valentinit është një ditë normale dhe nuk duhet të jetë e vetmja ditë në të cilën dhurohen lule dhe dashuri. Nuk është një ditë të cilën unë kam dëshirë ta festoj, por ai s’mund të rrinte pa më surprizuar sërish me lule. Dashuria është si një lule, kërkon vëmendje dhe përkujdes. Nëse nuk e ujit mjaftueshëm, do të fillojë të vyshket dalëngadalë. Gëzuar ditën e të dashuruarve!”- shkruan Afrona në postim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Këtë nuk ma héq dot askush”, Për çfarë e ka fjalën Tayna?

Tayna është padiskutim një prej repereve më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është komentuar shumë në faqet rozë për jetën...

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...