Ballina Magazina Afronës nuk i pëlqen ta festojë 14 shkurtin, por Blero ia doli...

Afronës nuk i pëlqen ta festojë 14 shkurtin, por Blero ia doli ta bënte atë të lumtur!

Afrona Dika ka ttreguar në llogarinë e saj nëInstagram se nuk ii pëlqen aspak tta festtojë dittën e Shën Valentinit,mirëpo Blero e kabërë partneren e tij “ta dashurojë” këtë ditë.

Ai ii ka dërguar një dhurattë të ëmbël Affronës, e ciila nuk ka ngurruar tta ndajë me ndjekësiiit e saj në Instagram.

Ajo ka publiikuar buqetttën e bukur me lule dhe arushiin e bardhë që ka marrë, ndërsa krahas posttiimit ffalenderon partnerin ii cilii iadel ta bëjë ttë lumttur çdo diitë.

“Unë i dashuroj lulet dhe bashkëshorti im e di. Për mua, dita e Shën Valentinit është një ditë normale dhe nuk duhet të jetë e vetmja ditë në të cilën dhurohen lule dhe dashuri. Nuk është një ditë të cilën unë kam dëshirë ta festoj, por ai s’mund të rrinte pa më surprizuar sërish me lule. Dashuria është si një lule, kërkon vëmendje dhe përkujdes. Nëse nuk e ujit mjaftueshëm, do të fillojë të vyshket dalëngadalë. Gëzuar ditën e të dashuruarve!”- shkruan Afrona në postim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...