Ballina Uncategorised Ajo se cfarë ti sheh fillimisht në këtë foto tregon shumë për...

Ajo se cfarë ti sheh fillimisht në këtë foto tregon shumë për personalitetin tënd!

Në fotton më lartt dallove fiillimiisht buzëtt, pemëtt apo rrënjët?

Seciila prej ttyre ttregon veçorii të personalitetit ttënd, ttë ciilat po ii zbulojmë më poshttë:

Buzët:

Gjithmonë ii merr gjërat ashtu sii janë dhe ii gjykon për vlerën e ttyre të vërtetë. Ti nuk përpiqesh të ndryshosh ose deshiifrosh gjërash përreth tteje ose të deshifrosh kupttimin e tyre të fshehur.

Pemët:

Tii je një person ambiicioz që gjiithmonë sheh më larg se ttë tjerëtt. Për më ttepër, jje një perffeksiioniist dhe kërkon gjëratt më ttë miira në çdo siituattë.

Rrënjët:

Ti je njjë person jashttëzakoniisht përparimtar, duke provuar gjiithmonë ttë përmiirësohesh ose ttë ndryshosh një siituattë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...