Ballina Magazina Pse lazdrohet në intervista, Lyrical Son?!

Pse lazdrohet në intervista, Lyrical Son?!

Rreth një muaj më parë, Prive nisi me episodet e reja për vitin 2020, duke e bërë kështu pjesë të formatit rubrikën më të re “Kutia e pyetjeve”.

I pari protagonist ishte Lyrical Son i cili vendosi të ballafaqohej me pyetjet e fansave, e një ndër to ishte “Pse lazdrohesh kur flet?!”

“Unë nuk jam falls. Nuk jam njeri që di me pretendu që jam dikush tjetër. Ky që jam në televizion, jam dhe në familje. Nuk kam nevojë për maska për me dal në televizion” ­– u shpreh ndër të tjera Festimi i cili dha përgjigje edhe nëse shumë pyetje të tjera drejtuar atij.Burimi:prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!