Ballina Magazina Pavarsisht moshes se verte, Çiljeta Xhilaga vazhdon të mbetet 18 vjeçare

Pavarsisht moshes se verte, Çiljeta Xhilaga vazhdon të mbetet 18 vjeçare

Gjatë ditës së djeshme. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga festoi ditëlindjen e saj.

Mirëpo kjo datë do të jetë gjithnjë e veçantë për këngëtaren sepse ndan ditëlindjen në të njëjtën ditë më të birin e saj, Fernandon.

Ajo mbushi plot 35 vite jetë ndërkaq djali 7.

Këngëtarja nuk ishte aktive në rrjetet e saj sociale teksa festa po zhvillohej, mirëpo nga disa foto që qarkulluan dukej se ishte një festë e madhe.

Sot ajo zbuloi se nuk ndihet fare si një 35 vjecare sepse preferon të shoh veten si një ’18 vjeçare me 17 vjet përvojë jete.’ /Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!