Ballina Magazina Ekskluzive Juda.al / Rikthehen më shpejt nga se e prisnit ! Gent...

Ekskluzive Juda.al / Rikthehen më shpejt nga se e prisnit ! Gent Zenelaj ne Klanifornia ! Po Ermali ?

Nga burime prane Klanifornias Stafi i Juda.al sapo mori një informacion se Gentian Zenelaj dhe Julian Deda do jene se bashku ne nje nga pjeset e spektaklit me te ndjekur te humorit ne vend.

Foto Juda.al : Julian Deda dhe Gentian Zenelaj

Sic shihet edhe nga foto ata shihen se bashku gjate provave ne sallen e grimit . Nese do te jene kete jave ose ne javet ne vazhdim ngelet per tu pare .

Nuk dihet edhe nëse do të jenë te dy apo do tu bashkohet edhe miku i tyre Ermal Mamaqi dhe te kemi perseri nje bashkim te The SHBLSH .

Ekskluzive : Juda.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!