Ballina Magazina Pasi të shikoni këto foto, do bindeni se Elvana Gjata ka shije...

Pasi të shikoni këto foto, do bindeni se Elvana Gjata ka shije unike

Ditën e djeshme, Elvana Gjata festoi ditëlindjen e saj. Në llogarinë në ‘Instagram’ të këngëtares mbërritën një sërë urimesh, të cilat i shprehnin njëhkohësisht dashurinë që kanë për të.

Ndërsa ditën e sotme, artistja ka zgjedhur të publikojë disa foto nga seti i saj më i fundit fotografik. Ndryshe nga herët e tjera, Elvana ka zgjedhur që vendi i këtyre fotove të jetë krejtësisht i veçantë. Këngëtarja ka pozuar e kuruar deri në detaje, me një ‘look’ i cili plotësohet nga një kostum ngjyrë portokalli, fund dhe bluze. Gjata ka preferuar të ketë shumë pak ‘makeup’, ndonëse vëmendjen e madhe e ka marrë plazhi në të cilin ajo ka pozuar.

“I dua dallgët”, ka shkruar Elvana krah fotove ku duket se në disa prej tyre është lagur nga to.

Miqtë, por dhe fansat e saj kanë komentuar menjëherë duke theksuar se i kanë pëlqyer shumë këto foto të realizuara.

Kujtojmë se Elvana ka publikuar herë pas here foto nga setet e ndryshme të saj, ku është shfaqur përherë mjaft tërheqëse./revistawho.com

View this post on Instagram

I love waves

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!