Ballina Magazina Morena Taraku di si të tërheqë gjithmonë vëmendjen, pozon me rroba banje...

Morena Taraku di si të tërheqë gjithmonë vëmendjen, pozon me rroba banje në dëborë

Morena Taraku është një nga vajzat më të komentuara të ‘showbiz-it’ shqiptar për shkak të jetës luksoze që ajo ka treguar se bën edhe në rrjetet sociale. Pozat e këngëtares kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave, ashtu siç ka ndodhur dhe me postimin e fundit të saj në ‘Instagram’.

“Definitivisht jam dizejnusja e jetës sime”, ka shkruar Morena krah fotos ku shaqet e veshur me rroba banje në një vend të mbuluar nga debora. Ajo çfarë bie në sy janë dhe format perfekte fizike të Tarakut, e cila duket mjaft tërheqëse. Fansat kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke e komplimentuar Morenën për pamjen e saj.

Kujtojmë se ajo sjell herë pas here projekte muzikore, ndonëse prej vitesh është shkëputur për të jetuar në Turqi./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...

PërPuthen/ Zbùlohet e shkuara e dhímbshme e Melisës (VIDEO)

Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rréfyer historinë më të dhímbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e saj. Ajo tha...