Ballina Magazina Me këto foto dhe video, Ermal Mamaqi provon suksesin e ‘I Love...

Me këto foto dhe video, Ermal Mamaqi provon suksesin e ‘I Love Tropoja’

Pak ditë më parë aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi pati premierën e projektit të tij më të fundit kinematografik ‘I Love Tropoja’. Filmi u prit mjaft mirë nga të gjithë të pranishmit në pallatin e Kongreseve. Fansat e Ermalit kanë zgjedhur ta ndjekin filmin edhe këto ditë dhe këtë e ka treguar vetë Ermali në llogarinë e tij ‘Instagram’. Nga pamjet duket se i gjithë pallati i Kongreseve është mbushur plot me njerëz të cilët kanë zgjedhur ta shohin ‘I Love Tropoja’.

Me siguri Mamaqi duhet të ndihet shumë i lumtur pas suksesit të madh të këtij projekti. Kujtojmë se personazhe të njohur të skenës shqiptare e kanë përgëzuar Ermalin për këtë realizim, duke i shprehur publikisht edhe vlerësimin e tyre./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...