Ballina Showbiz Modelja shqiptare e thotë troç: Ja shumë më e madhe që...

Modelja shqiptare e thotë troç: Ja shumë më e madhe që më kanë ofruar për një natë…

Redona Koçi e cila njihet si “juristja sèksi”, ka qenë ditën e djeshme e ftuar në emisionin “Pop Culture”. Ajo njihet për hiret e saj te bukura dhe perfekte.

Gjatë intervistës, ajo u pyet nga moderatorja e njohur, Dojna Mema nëse ka patur “ngácmime në ‘Instagram” ku i kanë kërkuar favore sèksuále në këmbim të parave. Një fenomen ky që ndodhë rëndomtë në shoqërinë tonë.

Ajo është shprehur se po, duke shtuar se shkruajnë me profile fálse. “Shumë. Do gënjeja nëse do thosha jo. Shkruajnë me profile fálse, por shkruajnë’.

Më pas gazetarja Dojna mema e ngácmon duke e pyetur për shifrën, të cilën Redona nuk nguroi të tregonte: “Vijojnë nga 10-20-50 e deri në 100 mijë euro”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...