Këngëtarja e famshme Rita Ora, momentalisht gjendet në Miami, Florida duke punuar në projektin e saj të ardhshëm.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një foto ku i tregon të gjitha para pasqyrës.

Në foto këngëtarja me origjinë shqiptare, ka mbuluar vetëm pjesën e gjoksit me duar dhe për pjesën tjetër nuk e ka vrarë shumë mendjen.


Kjo nuk është hera e parë që Rita pozon nudo, pasi këngëtarja edhe më herët ka marrë vëmendjen e të gjithëve me foto të tilla.

20200111_165406-595x1024.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!