Ballina Magazina Wow! Këngëtarja shqiptare pozon nudo para pasqyrës

Wow! Këngëtarja shqiptare pozon nudo para pasqyrës

Këngëtarja e famshme Rita Ora, momentalisht gjendet në Miami, Florida duke punuar në projektin e saj të ardhshëm.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një foto ku i tregon të gjitha para pasqyrës.

Në foto këngëtarja me origjinë shqiptare, ka mbuluar vetëm pjesën e gjoksit me duar dhe për pjesën tjetër nuk e ka vrarë shumë mendjen.


Kjo nuk është hera e parë që Rita pozon nudo, pasi këngëtarja edhe më herët ka marrë vëmendjen e të gjithëve me foto të tilla.

20200111_165406-595x1024.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!