Ballina LAJME/BOTE VIDEO"Vdesim të kërcejmë me këngët e tua!", Rita Ora dhe e ëma...

VIDEO\”Vdesim të kërcejmë me këngët e tua!”, Rita Ora dhe e ëma festojnë me këtë këngë nga Dhurata Dora

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar herë pas here momente të ndryshme duke kërcyer dhe festuar me këngë shqiptare. Edhe Bebe Rexha apo Dua Lipa të cilat gëzojnë një famë shumë të madhe nuk kanë ngurruar asnjëherë të tregojnë origjinën e tyre, teksa kanë kërcyer me valle të ndryshme të Shqipërisë.

Së fundmi ka qenë mamaja e Ritës, Vera Ora, e cila ka publikuar një video së bashku me këngëtaren duke kërcyer këngën ‘Zemër’ nga Dhurata Dora dhe Soolking. Në të Rita dhe Vera shfaqen mjaft të gëzuara, duke treguar se kanë nisur të festojnë para kohe ditëlindjen e kësaj të fundit.

Komentet e ndjekësve kanë qenë të menjëhershme dhe mjaft pozitive edhe për shkak të atmosferës që Rita dhe Vera kanë krijuar.

 Madje edhe Dhurata filloi të ndjekë në Instagram, mamin e Ritës, ku e uroi edhe për ditëlindje. Ndërkohë Vera i thotë se atyre i pëlqejnë shumë këngët e saj dhe gjithmonë kërcejnë në ritmet e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!