Morena Taraku i çmendi të gjithë fansat e saj pasi publikoi një video shumë të zjarrtë sot!

Dhe në mesin e komenteve ngacmuese nuk mund të mungonte dhe ai i Robert Berishës, i cili i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.

Ajo duket shumë seksi me linjat e saj elegante në dush dhe kjo ka rënë në syrin e këngëtarit single.

“Atë mjeshtrin që e ka montuar këtë dush, duhet ta gjejmë dhe t’i japim bakshish 50 euro”, ka shkruar Roberti.

Deri tani Morena nuk i ka kthyer përgjigje atij!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!