Ballina Magazina Videoja seksi e Morenës në dush! Robert Berisha i lë komentin pikant!

Videoja seksi e Morenës në dush! Robert Berisha i lë komentin pikant!

Morena Taraku i çmendi të gjithë fansat e saj pasi publikoi një video shumë të zjarrtë sot!

Dhe në mesin e komenteve ngacmuese nuk mund të mungonte dhe ai i Robert Berishës, i cili i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.

Ajo duket shumë seksi me linjat e saj elegante në dush dhe kjo ka rënë në syrin e këngëtarit single.

“Atë mjeshtrin që e ka montuar këtë dush, duhet ta gjejmë dhe t’i japim bakshish 50 euro”, ka shkruar Roberti.

Deri tani Morena nuk i ka kthyer përgjigje atij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!