Ballina Aktualitet VíDEO/ Nis tákimi i Ramës me Merkel, Kancelarja e pret me tápet...

VíDEO/ Nis tákimi i Ramës me Merkel, Kancelarja e pret me tápet të kuq

GJERMANI- Kryeministri Edi Rama ka mbèrritur në zyrën e Kancelares Gjermane, Angela Merkel. Ka qènè vetè Rama që ka pùblikuar një vídeo, ku shihet teska zbret nga makina dhe Merkel e pret me tápet të kùq.

Më tej Kanceralrja i uron mírèseardhjen, duke i folur anglisht dhe bashkë bëjnë dhe foto. Më herët kreut të qeverisë në zyrat e qeverisë gjermane kishte mbèrritur dèlgacioni shqiptarë, ku Rama i ka prèzantùar një e nga një me Merkel-in.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!