Ne clubet e nates shihet qarte harbimi i rinise shqiptare dhe ne keto situata nuk perjashtohen personazhet e njohur.

Modelja 18 vjecare Serena Sula , e cila eshte edhe pjese e filmit “I Love Tropoja” , ne te cilin luajne edhe shume aktore te mirenjohur si Ermal Mamaqi , Julian Deda , Bujar Asqeriu , Mariana Kondi etj .

Serena mbremjen e se dieles nuk i ka rezistuar do prezences se reperit Getinjo , i eshte afruar dhe ka filluar te ferkohet me te , reperi i cili u kap i parpitur ne kete situate tregoi qe i kishte duart “pak të gjata”.

Kjo video u hodh vete nga modelja e cila thote qe u krijua nje situate HOT. Nuk dihet si ka shkuar situata më pas por modelja duket goxha e lumturuar pas atij ferkimi.

https://www.youtube.com/watch?v=1S6DNWcxS_4

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!