Ledina Çelo po e shijon këtë të enjte pasi ka dalë për shopping.

Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila jeton me bashkëshortin dhe fëmijët në Gjermani, ka publikuar sot një video mjaft seksi në Instagram.

Ajo shfaqet në dhomën e provës, ku shihet e veshur me një fund super të shkurtër që i nxjerr në pah këmbët elegante.

“Sa problem e kemi ne femrat kur bëjmë shopping! Futemi në mendime… “, ka shkruar ajo në videon e realizuar në dhomën e zhveshjes.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo i ruan mjaft mirë format trupore dhe është një prej femrave të skenës më tërheqëse shqiptare.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!