Ballina Magazina VIDEO/ Këngëtarja shqiptare bashkëpunon me një nga anëtarët e grupit të 2Pac!...

VIDEO/ Këngëtarja shqiptare bashkëpunon me një nga anëtarët e grupit të 2Pac! Ja projekti .

7 muaj pas projektit të saj të fundit “Slay”, Flaka Krelani ka lajmëruar këngën e saj të radhës.

Megjithatë ky projekt i ri nuk është aspak i zakonshëm. Flaka ka treguar se do të vijë në bashkëpunim me një nga reperët e grupit të 2Pac “Outlawz”, Young Noble.

Ai ishte i fundit që u prezantua në grupin e hip hop-it dhe ka marrë pjesë në disa projektet e fundit të 2Pac para se ai të ndahej nga jeta.

“E lumtur të ju njoftoj PLAYA që sjell një nga artistët më të mëdhenj të HIP HOP-IT të të gjitha kohërave YOUNG NOBLE, një nga anëtarët e grupit Hip Hop OUTLAW… Unë u rrita duke dëgjuar 2Pac, OUTLAW, dhe kjo është me të vërtetë një ëndërr e realizuar! Faleminderit @young_noble që para së gjithash je me këmbë në tokë, dhe që realizove këtë, unë të vlerësoj dhe të dua gjithmonë!”, shkruan Flaka në Instagram, ku ka publikuar edhe disa sekonda nga kënga. Ky projekt do të publikohet të shtunën. /INTV/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!