Ballina Aktualitet VIDEO/ I kapi tërmeti në studio, Bora dhe vëllezërit Veshaj s’janë aspak...

VIDEO/ I kapi tërmeti në studio, Bora dhe vëllezërit Veshaj s’janë aspak krenarë për reagimin e tyre

Mbrëmjen e kaluar, një tërmet 4.9 ballë tronditi vendin dhe ishte ndër lëkundjet më të forta që pas tërmetit të 26 nëntorit.

Epiqendra e tërmetit ishte në fshatin Hamallë, ndërsa lëkundjet u ndjenë shumë edhe në Durrës, Tiranë e zonat përreth.

Gjatë lëkundjeve, moderatorja Bora Zemani dhe dy vëllezërit Veshaj ndodheshin duke regjistruar në studio dhe kamerat kanë filmuar reagimin e tyre epik.

Sapo kanë ndjerë tërmetin, ata janë larguar menjëherë të frikësuar, ndërsa moderatorja tregon se s’janë aspak krenarë për reagimin e tyre.

“E kemi kapur edhe ne nje termet ne studio!  Nuk jemi aspak krenar per reagimin krahasuar me gjithe emisionet qe e kane perjetuar live pooor gjithsesi jemi si shumica e videove te njerezve te thjeshte qe dalin me vrap nga lokalet . Ruani qetesine njerez, mos beni si ne! ”- shkruan Bora me humor krahas videos së tyre.

Burimi : IconStyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!