Ballina Magazina Ermal Mamaqi zbùlòn pse Kejvina nuk u bë pjesë e filmit të...

Ermal Mamaqi zbùlòn pse Kejvina nuk u bë pjesë e filmit të tij: Iku me Oriolën, nuk e di ku píù dhe…

Ndonèse Kejvina Kthella ka qenë pjesè e emisionit të Ermalit, modeles i duhej të kalònte audicionèt për t’u bèrè pjesë e filmit të ri të moderatorit dhe aktorit të njohur. I ftuar së fundmi në “ThùmbON”, Ermali ka treguar historinè e audicioneve me Kejvinën.
Ai shprèhèt se Kejvina duhet të vinte të merte pjesè në audicione për të vendosur nëse e kalòn apo jo këtë fazë për të marrë rolin që i takon, por ajo së bashku me Oriolën ikën në Dhërmi dhe i harroi audicionet.
“Kejvina ishte një nga vajzat që duhet të bënte audicionin, por ajo iku pak me Oriolën edhe nuk e di ku più dhe nuk u zgjua dot. I them o Kejvina a do vish në audicion se po presim e me thotë “o zemra po dje ndejtëm vonë se jam Dhërmi, po hajd se mos vi pasdite”.
Prita një ditë, dy ditë edhe e marr prap në telefon e i them po hë moj gocë a do vish? E më thotë “lali ne jemi në Ibizza tashi” dhe i thashë mirmbrëma dhe natën e mirë”, shprehet Ermal Mamaqi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!