Ballina LAJME/BOTE VIDEO E RE/ Mòmentet e tmèrrít, ja si u rrèzùa helikopteri i...

VIDEO E RE/ Mòmentet e tmèrrít, ja si u rrèzùa helikopteri i Kobe Bryant, mènjèhèrè u pèrfshi nga flákèt

Në këtë video shfáqet mòmenti i rrèzimit të helikopterit, i cili rròtullohet disa herë dhe më pas bíe në tokë ku pèrfshíhet mènjèhèrè nga flákèt.

SHBA-Pámje të reja kanë dalë nga áksidenti ajror i basketbollistit amerikane, Kobe Bryant. áksident i rèndë ndodhi në Kalabasas të Los Anxhelos dhe në videon e mëposhtme shfaqen pámjet kur bíe helikopteri. Ai rròtullohet disa herë dhe më pas bie në tokë ku pèrfshihet mènjëherë nga flákët.

Kobe Bryant, legjenda e basketbollit amerikan ù shùa dhe pas një áksidenti ajror. Mediat vendase bëjnë me dije se Bryant ishte duke udhëtuar me helikopretin e tij privat, bashkë me vazjën 13-vjeçare dhe 7 persona të tjerë, por janë rrèzuar dhe kanë gjetur të gjithë vdèkjèn. Deri më tani si shkák i áksidentit dshohet të kenë qenë kushtet jo të fávorshme atmosferike. Mjegulla e madhe e cila kishte “pùshtùar” zonën e Kalifornisë ka vèshtirësoi  punën e pilotit, i cili hùmbi mènjëherë kontrollin e helikopterit. Mijëra fansa nëpër botë kanë shprèhur ngùshèllimet për këtë hùmbje. Mes atyre që reaguan ishte presidenti Donald Trump dhe  kryeministri Edi Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!