TIRANË– Këngëtari Sabiani duket se është një baba mjaft tolerant për të bijën. Vajza simpatike, Keisi është mjaft aktive në rrjete sociale, ku ekspozon jetën e luksit dhe pozat e saj seksi.

Por, kësaj radhe Sabiani e ka lënë pas tolerancën dhe ka qortuar publikisht të bijën për pozën e radhës. E shtrirë në një kolltuk buzë një pishine të brendshme, veshur me një fustan të shkurtër dhe me gotën e shampanjës në dorë, Keisi shfaqet provokuese.

“U njohëm pak si shumë,”- shkruan Sabiani në foton e së bijës, shoqëruar me një emoji.

Ndërkohe menjëherë i është kthyer Keisi: “Vetë mi bëre fotottt”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!