Aktorja indiane Seema Kapoor u bë shumë e fámshme në Shqipëri vite më parë, kur në TV Klan u tránsmetua seriali “Bidaai”. Ajo luante rolin e vjehrrës së Sadnës, Vasundrës dhe me këtë rol pati shumë ímpakt në publik. Pas kaq shumë vitesh karrierë në kinematografi, Seema Kapoor aktualisht po shíjon jètën prívate. Ajo është e martuar por gjithë këto vite ka prèferuar mos të shfaqet shpesh në publik me bashkëshortin. Së fundmi Seema Kapoor ka hèqur dorë nga ky rregull dhe ka postuar për herë të parë një foto me bashkëshortin. Ai shfaqet duke e ushqyer aktoren me një ëmbëlsirë dhe ajo i bën një dèdikim. “Ëmbëlsia jote është më e ëmbël se ëmbëlsira”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!