Ballina Aktualitet Valdrin Sahiti veshi Beyoncen në festën gala të çmimeve Grammy dhe duket...

Valdrin Sahiti veshi Beyoncen në festën gala të çmimeve Grammy dhe duket YLL!

Nuk ka dyshim që ai po kthehet në stilistin e preferuar të të gjithëve dhe aq më tepër në radhët e personazheve të huaj VIP.

Valdrin Sahiti ka veshur Beyonce-n në festën gala që u mbajt para çmimeve Grammy në Beverly Hills, California të shtunën.

Tashmë Beyonce ia ka besuar look-un e saj një tjetër stilisti të njohur shqiptar, dhe fakti që ka publikuar disa foto tregon se ajo ka mbetur e kënaqur nga puna e tij!

Beyonce veshi një fustan saten të kuq në festë, me një dekolte mjaft seksi që i ekspozonte gjoksin. Vetëm para një ore ajo publikoi në Instagram fotot me fustanin e hijshëm që Valdrini ia ka bërë me merak!

Kjo nuk është hera e parë që Beyonce zgjedh një stilist shqiptar. Pak kohë më parë ajo zgjodhi stilistët burrë e grua, Kujta&Meri dhe krijimin e tyre fantastik që bëri bujë në të gjitha mediat (lexo këtu).

Pjesë e listës së personazheve VIP që ka veshur Sahiti këtë vit, janë edhe shumë emra të njohur të ekranit, si Eleonora Carisi në Festivalin e Filmit në Venecia, apo Iskra Lawrence në tapetine kuq të Golden Globes.

Kelly Rowland gjithashtu zgjodhi krijimin e Valdrinit në festën e ditëlindjes së Diddy-t. Stilisti i VIP-ave ka veshur edhe Cardi B, dhe me sa duket emri i tij vijon të jehojë në media.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!