Ballina Magazina Vajza e Lyrical Son festoi ditëlindjen e saj të parë dhe pamjet...

Vajza e Lyrical Son festoi ditëlindjen e saj të parë dhe pamjet janë kaq të ëmbla!

Të dielën, familja e Lyrical Son ka pasur festë!

Vogëlushja e familjes Erika ka festuar ditëlindjen e saj të parë në një festë të bukur që organizoi reperi, emri i vërtetë i të cilit është Festim Arifi dhe bashkëshortja e tij!

Ka qenë reperi ai i cili ka publikuar pamjet nga festa, ku shfaqet një portret mjaft i adhurueshëm i familjes.

Erika e veshur me një fustan përrallor mban në dorë një shkop zanash që me sa duket i plotësoi të gjitha dëshirat!

Pranë i qëndron edhe motra e saj e madhe e cila gjithashtu duket shumë e lumtur në këtë festë familjare.

Akoma më emocionues ishte dedikimi i Lyrical Son për të voglën e tij që festoi 1-vjetorin:

“Urime ditëlindja e pare çika jem. Ishalla don Zoti jeton me shëndet e lumturi gjatë gjithë jetës”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!