Moderatorja sportive Ilda Bejleri është një ndër figurat më të njohura të televizionit, e cila prej vitesh na ka shoqëruar në ekran.

Me siguri ju ka tërhequr vëmendjen bukuria e freskia e moderatores, e cila duket ende si në fillim të të 20-ave të saj.

Megjithatë, Ilda ka lindur më 19 janar të vitit 1987 dhe sot mbush 33 vjeç.

Vetë moderatorja ka kujtuar ndjekësit e saj në Instagram për ditëlindjen, nëpërmjet një fotoje selfie.

“19 janar  Gëzofsha ditllindjen Faleminderit Zot

”- shkruan ajo në postimin ku ka marrë shumë mesazhe urimi.

https://www.instagram.com/p/B7f26JKjTO8/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!