Ballina Magazina Vajza e Ardit Gjebreas feston ditëlindjen, moderatori i organizon festën surprizë

Vajza e Ardit Gjebreas feston ditëlindjen, moderatori i organizon festën surprizë

Ditën e djeshme, vajza e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka festuar ditën e lindjes. Për tê gëzuar vogëlushen e tij, Arditi dhe bashkëshortja e tij, i kishin organizuar Anës një festë surprizë në shtëpi. Në festë ishin të ftuar vetëm familjarët dhe Anna dukej mjaft entuziaste. Moderatori ka publikuar në ‘Instagram’ një video të ambientit të zbukuruar me tollumbace dhe torta që lexon “Gëzuar ditëlindjen Ana”. Vogëlushja ka mbushur 11-vjeç, e rrethuar me plot dashuri.

View this post on Instagram

Happy Birthday to my ♥️ @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!