Ditën e djeshme, vajza e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka festuar ditën e lindjes. Për tê gëzuar vogëlushen e tij, Arditi dhe bashkëshortja e tij, i kishin organizuar Anës një festë surprizë në shtëpi. Në festë ishin të ftuar vetëm familjarët dhe Anna dukej mjaft entuziaste. Moderatori ka publikuar në ‘Instagram’ një video të ambientit të zbukuruar me tollumbace dhe torta që lexon “Gëzuar ditëlindjen Ana”. Vogëlushja ka mbushur 11-vjeç, e rrethuar me plot dashuri.

https://www.instagram.com/p/B7wtlrBnce1/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!