Ballina Magazina Ups! Në të njëjtën ditë, Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo bëjnë ‘xing’...

Ups! Në të njëjtën ditë, Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan

Thonë se rastësia është mbret i botës!

Një rastësi e çuditshme i ka ndodhur ditën e sotme edhe dy moderatoreve të njohura të emisioneve të pasdites, Rudina Magjistarit dhe Bieta Sulos.

Si çdo ditë, ato janë shfaqur në ekran me emisionet përkatëse dhe madje kanë ndarë në Instagram poza me veshjen e ditës.

Mirëpo, kanë qenë ndjekësit në rrjete sociale ata që kanë vënë re të parët se dy moderatoret kanë bërë “xing” sot me njëra-tjetrën.

Bieta dhe Rudina shfaqen të veshura me të njëjtin fustan, ndërsa i vetmi dallim është ngjyra e tyre.

Rudina ka veshur një fustan ngjyrë ulliri, me golfin e varur dhe një rrip në mes.

I tillë është edhe fustani i Bietës, mirëpo në ngjyrë bezhë.

Moderatoret ende nuk kanë reaguar lidhur me këtë rastësi të çuditshme, mirëpo kjo nuk është hera e parë që shohim rastësi të tilla në ekran.

COPYRIGHT ICONSTYLE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!