Ballina Aktualitet Udhëtimet s’bëhen vetëm! Zbulohet kush e shoqëron Taynën në Shtetet e Bashkuara

Udhëtimet s’bëhen vetëm! Zbulohet kush e shoqëron Taynën në Shtetet e Bashkuara

Sikur s’ka lezet të shkosh diku dhe të mos kesh dikë të të shoqërojë, për të ndarë qoftë edhe një batutë apo një mendim të çastit.

As reperja më në zë e momentit, Tayna, s’kishte si të udhëtonte vetëm ditën e djeshme drejt Shteteve të Bashkuara.

Ajo publikoi në InstaStory poza nga Kalifornia dhe nga dhoma e saj hotelit, pa zbuluar se kush ishte me të për ta shoqëruar.

U bëmë kuriozë të dinim me kë ishte Tayna dhe mendja na shkoi edhe tek ndonjë mashkull, mirëpo nuk qenka kështu!

Në fakt, Tayna po shoqërohet nga mikesha e saj, Kejvina Kthella, e cila publikoi vetë në InstaStory një video me reperen.Video Player00:0000:04

Dy vajzat shfaqen të veshura plot stil rrugëve të Kalifornisë, ndërkohë që Kejvina i ka vendosur postimit emojin e dy shoqeve të ngushta.

Tayna dhe Kejvina duket se kanë lidhur miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën, pasi kjo nuk është hera e parë që ato udhëtojnë e shijojnë pushimet së bashku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!