Në media qarkullonin zëra se Robert Berisha dhe vëllai i tij Patrisi nuk kishin marrëdhënie të mira me njëri- tjetrin. Shkaku për këtë përçarje midis dy vëllezërve thuhej se ishte Tuna. Edhe në intervistat që Roberti ka bërë asnjëherë nuk e ka mohuar marrëdhënien e tij te komplikuar me këngëtaren duke thënë se për aq kohë sa Tuna do të jetë pjesë e rrethit të tyre, ai nuk do të merrte pjesë në asnjë festë familjare.

Mirëpo Patrisi na suprizoi të gjithëve pak minuta më parë. Ai publikoi në Instastory një foto ku është në shoqërine e Robertit dhe mbi foto ai ka vendosur një emoji torte, duke na lënë të kuptojmë se vëllezërit kanë dalë për të festuar ditëlindjen e Robertit. Me këtë veprim, Patrisi ka hedhur poshtë njëherë e mirë zërat për marrëdhënien mes tyre.

Burimi:Revistawho

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!