Fifi dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi janë përfolur shumë se janë në një lidhje dashurie.

Deri më tani dyshja nuk ka dhënë një konfimim apo përgënjeshtrim të lajmeve në media, edhe pse Fifi u shpreh që është e lumtur që është përfolur emri i tij.

Por si qëndron e vërteta?

A është Fifi aktualisht në një lidhje dashurie?

E ftuar në emisionin “3shat” Fifi u shpreh se është single, madje e nënvizoi kur tha se është “super mega fucking single”.

Këngëtarja shtoi se ende nuk ka gjetur personin e duhur që ta meritojë!

Megjithatë natyrshëm lind pyetja: Për kë i bën Fifi gjithë ato tekste dashurie?

https://www.instagram.com/p/B7Y2_iGj9-v/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!