Ballina Magazina Loredana konfirmon lidhjen nëpërmjet një fotoje, mashkulli misterioz me të në Paris...

Loredana konfirmon lidhjen nëpërmjet një fotoje, mashkulli misterioz me të në Paris është Macloud!

Së fundmi, reperja Loredana Zefi ka udhëtuar drejt Parisit dhe në InstaStory ka ndarë vazhdimisht foto e video ku linte të kuptohej se ishte në shoqërinë e një mashkulli.

Në njërin prej postimeve, ajo kishte publikuar duart e tyre të kapura me njëra-tjetrën dhe të gjithë u bënë kuriozë të mësonin identitetin e personit që e shoqëronte.

Siç të gjithë kishim dyshuar, mashkulli deri tashmë misterioz, i cili shoqëronte Loredanën në Paris ështëproducenti i saj Macloud.

Pasi ky i fundit zbuloi vetë në InstaStory se ndodhej në Paris, edhe Loredana ka bërë veprimin përfundimtar, duke konfirmuar njëherë e mirë zërat për lidhjen e tyre.

Reperja publikoi vetëm pak minuta më parë në InstaStory një foto krah Macloud rrugëve të Parisit dhe fotoja flet vetë!

Loredana dhe Macloud janë bashkë dhe kjo punë ka marrë fund!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!