Ballina Magazina U nda nga Travis sepse dëshiron të zgjerojë familjen, ja sa fëmijë...

U nda nga Travis sepse dëshiron të zgjerojë familjen, ja sa fëmijë do të ketë në të ardhmen Kylie Jenner

Para disa muajsh, Kylie Jenner i dha fund marrëdhënies me Travis Scott.

Burimet thonë se shkak për ndarjen e bujshme u bënë mospërputhjet, pasi Kylie dëshiron që të zgjerojë familjen, ndërsa Travis është i fokusuar në maksimum tek karriera e tij.

Së fundmi, 22-vjeçarja ka zbuluar planet për familjen e saj dhe ka thënë se e ka me qejf që të ketë shumë fëmijë, ndoshta edhe më shumë se Kim.

Në një video të publikuar në Youtube, Kylie bën grimin e Kimit, duke përdorur produktet KKW BEAUTY dhe Kylie Cosmetics, duke përfshirë edhe linjën e re të buzëkuqeve “Girls Trip”, që hidhet në treg ditën e mërkurë.

Një fans ka pyetur:  “Si arrin Kimi të jetë nënë e 4 fëmijëve dhe të jetë kaq e angazhuar në punë dhe Kylie, a e shihni veten me 4 fëmijë?”,

Pas kësaj Kylie reagoi menjëherë duke treguar se sigurisht që e sheh veten nënë të katër fëmijëve. Ajo shtoi se për këtë gjë nuk ka një afat kohor, megjithatë për 7 vitet e ardhshme mund të ketë zgjeruar mjaftueshëm familjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!