Para disa muajsh, Kylie Jenner i dha fund marrëdhënies me Travis Scott.

Burimet thonë se shkak për ndarjen e bujshme u bënë mospërputhjet, pasi Kylie dëshiron që të zgjerojë familjen, ndërsa Travis është i fokusuar në maksimum tek karriera e tij.

Së fundmi, 22-vjeçarja ka zbuluar planet për familjen e saj dhe ka thënë se e ka me qejf që të ketë shumë fëmijë, ndoshta edhe më shumë se Kim.

Në një video të publikuar në Youtube, Kylie bën grimin e Kimit, duke përdorur produktet KKW BEAUTY dhe Kylie Cosmetics, duke përfshirë edhe linjën e re të buzëkuqeve “Girls Trip”, që hidhet në treg ditën e mërkurë.

Një fans ka pyetur:  “Si arrin Kimi të jetë nënë e 4 fëmijëve dhe të jetë kaq e angazhuar në punë dhe Kylie, a e shihni veten me 4 fëmijë?”,

Pas kësaj Kylie reagoi menjëherë duke treguar se sigurisht që e sheh veten nënë të katër fëmijëve. Ajo shtoi se për këtë gjë nuk ka një afat kohor, megjithatë për 7 vitet e ardhshme mund të ketë zgjeruar mjaftueshëm familjen.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!