Në një ceremoni private të mbajtur në Malibu, Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin e njohur, 74-vjeçar Jon Peter.

Ata kanë qenë bashkë që nga fundi i vitit të kaluar, por u munduan ta mbanin sekrete lidhjen e tyre, duke i habitur të gjithë me martesën a papritur.

Nga dasma e tyre nuk ka dalë ende asnjë detaj, megjithatë Pamela më në fund ka publikuar në rrjetet sociale foton e parë ku shfaqet pranë bashkëshortit.
Ajo ka publikuar një foto në Twitter dhe në të shkruan: “Çifti i lumtur”.

Ajo ka vazhduar postimet edhe me një foto tjetër të shkrepur vite më parë, nga periudha e njohjes.

Pamela dhe Jon u takuan më shumë se 30 vite më parë në rezidencën “Playboy”. Burimet thonë që dyshja është bashkuar me njëri-tjetrin kohët e fundit dhe qëllim kanë pasur gjithmonë martesën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!