Ballina Magazina U martua për herë të pestë, Pamela nuk ndalon fotot me burrin...

U martua për herë të pestë, Pamela nuk ndalon fotot me burrin 74-vjeçar

Në një ceremoni private të mbajtur në Malibu, Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin e njohur, 74-vjeçar Jon Peter.

Ata kanë qenë bashkë që nga fundi i vitit të kaluar, por u munduan ta mbanin sekrete lidhjen e tyre, duke i habitur të gjithë me martesën a papritur.

Nga dasma e tyre nuk ka dalë ende asnjë detaj, megjithatë Pamela më në fund ka publikuar në rrjetet sociale foton e parë ku shfaqet pranë bashkëshortit.
Ajo ka publikuar një foto në Twitter dhe në të shkruan: “Çifti i lumtur”.

Ajo ka vazhduar postimet edhe me një foto tjetër të shkrepur vite më parë, nga periudha e njohjes.

Pamela dhe Jon u takuan më shumë se 30 vite më parë në rezidencën “Playboy”. Burimet thonë që dyshja është bashkuar me njëri-tjetrin kohët e fundit dhe qëllim kanë pasur gjithmonë martesën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!