Ballina Magazina U bëmë lëmsh, Besa Kokëdhima publikoi një foto në Instagram dhe duket...

U bëmë lëmsh, Besa Kokëdhima publikoi një foto në Instagram dhe duket fiks si Elvana Gjata

Nëse nuk do ishte foto e publikuar nga vetë Besa, të gjithë do e ngatërronim me Elvana Gjatën.

Pak më parë Besa Kokëdhima ka publikuar në Instagram, një foto e sapo zgjuar në mëngjes dhe pranë saj është macja.

“Kafshët janë engjëj me pelush”, shkruan Besa në foto.

Pas kësaj të gjithë janë ngatërruar dhe kanë menduar se në foto është Elvana.

Në profil, Besa dhe Elvana kanë një ngjashmëri të madhe ndjekësit e kanë vënë menjëherë në dukje.  

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!