Ballina Aktualitet “Të vërehet shumë photoshop-i”, Luana Vjollca i kthen ndjekëses një përgjigje gjithë...

“Të vërehet shumë photoshop-i”, Luana Vjollca i kthen ndjekëses një përgjigje gjithë lezet

Nuk është hera e parë dhe me siguri s’ka për të qenë as e fundit, që Luana Vjollca, ashtu si shumë personazhe të tjerë publikë, të akuzohet për photoshop.

Mesa duket, këto akuza nuk i bëjnë më aspak përshtypje moderatores, e cila tashmë është mësuar me to.

Teksa shijon pushimet në Dubai, Luana ndau në Instagram një foto me Marinën, mirëpo mes komenteve të shumta, ra në sy komenti i një ndjekëseje.

Ndjekësja e akuzonte moderatoren se kishte përdorur photoshop, pasi këmbët e saj dukeshin tepër të gjata në foto.

“A je e pirë moj? S’e besoj që me vetëdije e ke postu këtë! Të vërehet photoshop-i te këmba shumë”- i shkruan ndjekësja.

Mirëpo, me qetësi dhe dashuri, Luana i është kthyer ndjekëses, duke i shpjeguar arsyen pse fotoja duket si e photoshop-uar.

“E dija keto komenteee  eshte bere me efektin “wide” foto qe ka dal keshtu kemba ”- i kthehet Luana qetësisht.

Prej disa ditësh, moderatorja na e ka bërë zili të gjithëve me fotot nga pushimet në Dubai, të cilat i nisi pas përfundimit të sezonit të tretë të “Shiko Kush Luan”. /Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!