Reperja e njohur shqiptare, Tayna, tash e një kohë përflitet për shkak të raportit që ka me yllin e Real Madrid, Vinicius Junior.

Ky i fundit veç që ia shpërndau këngët në rrjetet sociale, i komenton thuajse gjatë tërë kohës në imazhet atraktive që publikon.

Në një “përballje” para autores dhe moderatores së emisionit Luana Vjollcës, Tayna u gjend e gatshme të pëgjigjej dhe mos provonte ushqimet e “shpifura” të sfidës “Ndaje ose haje”.

Për marrëdhënien me ngacmime ndaj njëri-tjetrit, Tayna u pyet në “Shiko Kush LUAN”, ku vendosi t’i tregonte mesazhet me Vinicius në Instagram.

Tayna: Foto të bukura!

Vinicius: Të pëlqejnë?

Tayna: Po!

https://www.instagram.com/p/B6fm6gMAL2Z/

Me këtë Doruntina Shala (emri i vërtetë i Taynës), e vërteton se ka një raport të mirë miqësor me Vinicius. /Telegrafi/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!