Ballina LAJME/BOTE Surprizë! Pas 5 vitesh mungesë, këngëtarja jonë e preferuar i rikthehet muzikës

Surprizë! Pas 5 vitesh mungesë, këngëtarja jonë e preferuar i rikthehet muzikës

Megjithëse prej pesë vitesh nuk ka qenë aktive në muzikë, këngëtarja që na ka prekur zemrat me hitet e saj, Adele, ka një lajm të bukur për fansat!

Këtë vit, ajo do të vijë me një album të ri muzikor, siç kanë lajmëruar menaxherët e saj.

Sipas “Daily Mail”, agjentja e saj Lucy Dickins dhe menaxheri Jonathan Dickins kanë rrëfyer se Adele do ta publikojë shumë shpejt albumin e saj të ri.

Këngëtarja u përfol për publikimin e një albumi edhe një vit më parë, mirëpo duket se vetëm tani gjërat janë të gjitha gati dhe mezi po presim hitet e reja të Adele, që do të na godasin drejt e në zemër!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!