Megjithëse prej pesë vitesh nuk ka qenë aktive në muzikë, këngëtarja që na ka prekur zemrat me hitet e saj, Adele, ka një lajm të bukur për fansat!

Këtë vit, ajo do të vijë me një album të ri muzikor, siç kanë lajmëruar menaxherët e saj.

Sipas “Daily Mail”, agjentja e saj Lucy Dickins dhe menaxheri Jonathan Dickins kanë rrëfyer se Adele do ta publikojë shumë shpejt albumin e saj të ri.

Këngëtarja u përfol për publikimin e një albumi edhe një vit më parë, mirëpo duket se vetëm tani gjërat janë të gjitha gati dhe mezi po presim hitet e reja të Adele, që do të na godasin drejt e në zemër!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!