Ballina Magazina Stresi publikon bisedën me nënën e tij dhe prek zemrat e të...

Stresi publikon bisedën me nënën e tij dhe prek zemrat e të gjithëve

Reperi i njohur, Stresi ka treguar gjithmonë se marrëdhënia me nënën e tij është shumë e ngushtë.

Vitin e kaluar ai i dedikoi asaj edhe një këngë, teksti i së cilës na preku të gjithëve.

Së fundmi Stresi nuk ndodhet në Shqipëri dhe ka lëvizur jashtë vendit për t’u marrë me projektet e tij muzikore dhe ajo e cila i mungon më shumë është e ëma.

Reperi ka publikuar një bisedë me të në Instastory dhe na përloti.

Ai i shkruan së ëmës se në fund të muajit kthehet ndërsa ajo i uron që Zoti ta ketë nën kujdes.

“A e din se jeta fillon duke u zgju e dashuru me ftyrën e nanës. Çdo dashuri lind e përfundon aty”, ka shkruar Stresi mbi foto.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!