Bëhuni gati pasi Ledri Vula do të publikojë një ndër projektet e tij më të mëdha!

Promovimi që i ka bërë prej fillimit të muajit dhe buja që po merr në media, do të justifikohen kur reperi të lancojë një super hit.

Ledri Vula ka njoftuar se gjatë mesnatës do publikojë këngën e re vetëm në platformën Spotify ndërsa gjatë ditës së shtunë mund të shohim videoklipin e ri.

Reperi ka njoftuar se ka disa muaj që po punon në këtë klip, i cili është xhiruar në 360 gradë, diçka që vjen për herë të parë në tregun e muzikës shqiptare.

Kënga më e re nga Ledri mban titullin “Piano rap” dhe të gjithë mezi po e prisim të shohim se çfarë k arezervuar Ledri për fansat e tij

https://www.instagram.com/p/B7_dg2shx0u/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!