Ballina Magazina S’po prisni dot deri nesër?! Ja kur publikohet kënga e re e...

S’po prisni dot deri nesër?! Ja kur publikohet kënga e re e Ledrit!

Bëhuni gati pasi Ledri Vula do të publikojë një ndër projektet e tij më të mëdha!

Promovimi që i ka bërë prej fillimit të muajit dhe buja që po merr në media, do të justifikohen kur reperi të lancojë një super hit.

Ledri Vula ka njoftuar se gjatë mesnatës do publikojë këngën e re vetëm në platformën Spotify ndërsa gjatë ditës së shtunë mund të shohim videoklipin e ri.

Reperi ka njoftuar se ka disa muaj që po punon në këtë klip, i cili është xhiruar në 360 gradë, diçka që vjen për herë të parë në tregun e muzikës shqiptare.

Kënga më e re nga Ledri mban titullin “Piano rap” dhe të gjithë mezi po e prisim të shohim se çfarë k arezervuar Ledri për fansat e tij

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!