Ballina Aktualitet Spanja dhe Franca goditen nga stuhia më e fuqishme e viteve të...

Spanja dhe Franca goditen nga stuhia më e fuqishme e viteve të fundit, raportohen viktima

Spanja dhe Franca janë goditur nga stuhia e fuqishme “Gloria” dhe janë raportuar të paktën 4 viktima.

Rajoni lindor i Spanjës, ishujt Balearic dhe Valencia janë ndër më të prekurit dhe stuhia ka lënë pas shkatërrime të mëdha.

Stuhia Gloria tashmë është vendosur në Francën jugore, ku meteorologët kanë ngritur alarmin.

Sipas tyre kjo është stuhia më e fuqishme që ka goditur shtetin që prej vitit 1982.

Me dhjetëra forca policore dhe zjarrfikëse janë vendosur në rajonin jugor për të ndihmuar qytetarët dhe për të evituar incidente të ndryshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!