Ballina Aktualitet Sot premiera e "I Love Tropoja" Evolucion ne industrine e filmit ne...

Sot premiera e “I Love Tropoja” Evolucion ne industrine e filmit ne Shqiperi

Sot ne oren 19:00 do jete premiera e filmit te shumepritur “I Love Tropoja”. Nje film komercial i cili pritet te thyeje rekordin e padiskutueshem te “Dy gisht mjalte” nga po i njejti producent.

Ne kete film do luajne figura te shumta te artit shqiptar si : Marjana Kondi , Bujar Asqeriu , Behar Mera , Julian Deda , Irgen Cela , etj

Ne film gjithashtu do jete edhe pjesemarrja e kryeministrit Edi Rama.

Filmi do shfaqet ne sallen e Kongreseve me nje ekran te teknologjise se fundit e cila do sjelle nje risi ne industrine e filmit ne Shqiperi

Juda.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!