“Si quhet kjo?” Moderatorja shqiptare bën “Xing” në veshje me atë italiane!

Eni Vasili ka bërë “Xing” më të njëjtën veshje me moderatoren italiane, Barbara D’urso.

Dy figurat e njohura të ekranit, kanë zgjedhur rastësisht të vishen njësoj.

Eni dhe Barbara shfaqen të veshura me një xhaketë bojëqielli me dizajn lulesh.

Flokët me onde dhe buzëqeshja gati identike, i bëjnë dy moderatoret e njohura të duken thuajse njësoj.

“Si quhet kjo? Xing”, ka shkruar Eni krah fotos së publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

Si quhet kjo? Xing 😱😄🤣

A post shared by ENI VASILI (@enivasili) on