U bënë prindër për herë të parë vetëm tre ditë me parë, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani.

Fatma solli në jetë një vogëlush te cilin çifti e pagëzoi me emrin Noah.

Ata vetë e dhanë lajmin e bukur, duke ndarë në rrjete sociale disa foto të ëmbla me të sapolindurin.

Fatma dhe Alfio sot janë gati që ta mirëpresin të voglin e tyre në shtëpi dhe në Instastory Alfio tregoi përgatitjet e bëra për të birin.

Ata i kanë gati rrobat me të cilat bebushi do të dalë nga spitali dhe kanë mbushur një valixhe plot me gjërat e nevojshme për Noah.

Gjithashtu, çifti ka përgatitur edhe një tortë mirëpritjeje për të birin, të dekoruar me një arush të bardhë, ndërsa krahas tortës shkruhet “Mirë se erdhe Noah”

dyshja ende nuk e ka treguar portretin e të voglit, të cilin jemi kuriozë ta shohim sa më shpejt.

Burimi:/iconstyle.al/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!