Ballina Magazina Si dy zogj të dashuruar, Sin Boy i bën dedikimet më romantike...

Si dy zogj të dashuruar, Sin Boy i bën dedikimet më romantike Rina Balajt

Vetëm disa javë më parë, dy reperët Sin Boy dhe Rina Balaj vendosën të zbulojnë për fansat lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata janë bashkë prej më shumë se një viti, ndërsa së fundmi kanë nisur bashkëjetesën dhe madje pak ditë më parë blenë edhe një shtëpi të re.

Që në momentin e bërjes publike të romancës së tyre, Rinën dhe Sin Boy-n i shohim të pandarë dhe ata nuk ngurrojnë t’i shprehin ndjenjat për njëri-tjetrin edhe në rrjete sociale.

Vetëm pak më parë, reperi publikoi në llogarinë e tij një foto me partneren, krahas së cilës shkruante:

“Jam i lumtur kur ajo është e lumtur.”- fjalë që shprehin hapur dashurinë për Rinën.

View this post on Instagram

Im happy when she is happy

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on

Të mos lëmë pa përmendur dedikimin e pak ditëve më parë, ku reperi i tregonte partneres se i kishte ndryshuar jetën.

“Faleminderit që ndryshove botën time. Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. Të dua”- ishin fjalët e tij të ëmbla.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!