Ballina Magazina Si do reagonte Ledri nëse Sara i thotë se është shtatzënë? Kjo...

Si do reagonte Ledri nëse Sara i thotë se është shtatzënë? Kjo video i tregon të gjitha dhe u mekëm

Ledri Vula për disa ditë qëndroi larg rrjeteve sociale, megjithatë së fundmi është mjaft aktiv me postime.

Ai herë pas here zbulon pjesë nga këngët qe nuk i ka publikuar ende dhe mes tyre ka publikuar një video ku tregon një hedhje nga avioni.

Videon ai e shoqëron me fjalët: “Do ju tregoj fëmijëve të mi që kam qenë një supermen”.

Por në komente ai tregon një gjë tjetër, e cila na shkriu së qeshuri.

“Kur ajo të thotë që është shtatzënë dhe nuk është 1 prilli”, shkruan Ledri.

Pra Sara bëj kujdes kur t’i thuash Ledrit se je shtatzënë, sigurohu të mos jeni në avion…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!