Reperi i njohur nga Shqipëria, Skerdi, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Shpirt Zi” mban titullin kënga e tij, të cilën e solli në bashkëpunim me një emër të ri të skenës tonë muzikore – Diellza.

Kënga vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale me një paraqitje mjaft atraktive të dy artistëve.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet reperi shqiptar, ndërsa për producimin është përkujdesur producenti nga Ferizaj, Shkumbin Nebihu.

Ndërkaq, videoja i është besuar JayDee dhe tashmë e gjeni të publikuar në kanalin zyrtar të ‘Diez Music’ në YouTube.

Veç muzikës, Skerdi kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në faqet rozë meqë njoftoi se u bë baba i një djali për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij, prezantuesja Vesa Rama prej vitesh janë të lidhur me njëri-tjetrin dhe së shpejti do bëjnë edhe dasmën. 

Burimi: Telegraf

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!