Ballina Magazina “Shpirt Zi”, kënga më e re nga Skerdi

“Shpirt Zi”, kënga më e re nga Skerdi

Reperi i njohur nga Shqipëria, Skerdi, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Shpirt Zi” mban titullin kënga e tij, të cilën e solli në bashkëpunim me një emër të ri të skenës tonë muzikore – Diellza.

Kënga vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale me një paraqitje mjaft atraktive të dy artistëve.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet reperi shqiptar, ndërsa për producimin është përkujdesur producenti nga Ferizaj, Shkumbin Nebihu.

Ndërkaq, videoja i është besuar JayDee dhe tashmë e gjeni të publikuar në kanalin zyrtar të ‘Diez Music’ në YouTube.

Veç muzikës, Skerdi kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në faqet rozë meqë njoftoi se u bë baba i një djali për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij, prezantuesja Vesa Rama prej vitesh janë të lidhur me njëri-tjetrin dhe së shpejti do bëjnë edhe dasmën. 

Burimi: Telegraf

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!