Ballina Aktualitet Shpërthen bombola e gazit në një byrektore në Tiranë, 3 të plagosur...

Shpërthen bombola e gazit në një byrektore në Tiranë, 3 të plagosur . Ja në cilën zonë

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur banorët e zonës së Yzberishtit mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku për pasojë është plagosur një grua.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit ka mbetur e plagosur pronarja e byrektores dhe 2 punonjëse, ndërsa shpërthimi ka krijuar edhe shumë dëme materiale.

“Rreth orës 07:25 në rrugën “3 dëshmorët” në një pikë që tregton prodhime brumi, ka shpërthyer një bombol gazi ku si pasojë është lënduar lehtë shtetasja K.S., bashkëpronarja e biznesit,  si dhe dy punonjëset  A. M., dhe M. P.,” njoftoi policia.

Biznesi që ndodhej në kat të parë të një pallati, është totalisht i shkatërruar.

Punonjëset sapo kishin nisur punën kur shpërthimi i bombolës ndodhi. Policia vijon hetimet për ngjarjen!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!