Ballina Magazina Shkurt dhe qartë, ja për çfarë është penduar më shumë Ylli Limani

Shkurt dhe qartë, ja për çfarë është penduar më shumë Ylli Limani

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar. Ai ka sjellë herë pas here projekte muzikore mjaft të suksesshme, të cilat janë kthyer gjithmonë në hite. Tekstet e këngëve që Ylli ka sjellë, i kanë bërë të gjithë të mendojnë se Ylli është lënduar në jetën e tij private. Megjithatë në një intervistë të dhënë disa javë më parë, ai pohoi se kënga ‘Nuk po kalojka’ është një dedikim për dikë në jetën e tij.

Së fundmi Limani ka zgjedhur t’i përgjigjet disa ndjekësve të tij në ‘Twitter’, duke i treguar detaje të tjera nga vetja e tij.

Teksa e kanë pyetur nëse ka ndonjë talent të fshehtë, Ylli ka pohuar se di të bëjë ‘rap’, ndërsa i pyetur se cila është gjëja për të cilën është penduar më shumë, ai është përgjigjur: “Që jam munduar t’i shpëtoj disa njerëz edhe prej vetes”.

Me siguri kjo përgjigje e Limanit do të shkaktojë edhe më shumë pikëpyetje në rrjet lidhur me jetën e tij private./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!