Ballina Magazina “Seriozisht është motra ime kjo?”, Arjon Muça rrëfen plot humor marrëdhënien me...

“Seriozisht është motra ime kjo?”, Arjon Muça rrëfen plot humor marrëdhënien me Frensin

Arjon Muça dhe motra e tij Frensi kanë qenë të ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur se si është që të dy janë të famshëm brenda një familje. Ata kanë treguar raportin e tyre dhe kanë theksuar se kanë qenë gjithmonë shumë të lidhur me njëri-tjetrin, madje Arjoni ka rrëfyer se ai gjithmonë e shihte Frensin si vëllain e tij të vogël.

“Frensi ka qenë vëllai im i vogël, edhe pse ishte gocë. Në Itali ne kemi jetuar gati 20 vite dhe kur Frensi ishte e vogël, çdo gjë që bënte e bënte krah meje. Unë e çoja në shkollë, unë e merrja nga shkolla,unë e çoja në kurs, unë e merrja nga kursi.

Dilja unë me shokët dhe ngacmoja ndonjë vajzë gjermane buzë-rruge dhe i thoja Frensit që shko aty dhe thuaji asaj vajzës që është shumë simpatike. Dhe kjo shkonte. Unë kur e pashë që ishte bërë gocë Frensi ka qenë rreth moshës 16 vjeçare. Unë u largova për 3 vite, më saktë Frensi ishte në Shqipëri dhe unë jetoja në Itali.

Kur jam kthyer Frensi ishte bërë një zonjushë. Kur hoqi vetullat në mes, se ishte një vajzë me vetulla të plota dhe u bë vajzë, unë e shihja dhe thoja seriozisht motra ime është kjo?”,ka treguar Arjon Muça duke qeshur se për të ka qenë një shok i vërtet pasi papritur vëllai iu bë motër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!