Ballina Aktualitet Sara Hoxha feston ditëlindjen ! Po Ledioni pse mungon në tortë ?

Sara Hoxha feston ditëlindjen ! Po Ledioni pse mungon në tortë ?

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e “Top Channel”, feston sot ditën e lindjes. Ky vit e ka gjetur Sarën nënë të dy fëmijëve dhe një bashkëshorte mjaft të lumtur. Edhe në tortën e ditëlindjes pasqyrohet familja e bukur e Sarës.  Megjithëse janë katër zemra, në tortë mungon figura e Ledionit dhe Sara ka në shpjegim për këtë. “Susan Miller thotë ky vit do jetë vipi bricjapit, por ka disa vite që është viti im. Kështu duket 24-ra dhe unë nuk mund të isha më krenare për jetën që po jetoj (Ledionin e kemi tek torta darkës se skishte vend)”, shkruan Sara. Edhe pse fare e re, ajo është një femër mjaft e plotësuar dhe mjaft entuziaste për këtë gjë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!